Skip links

Markowe

Taśmy Pakowe

Wykonując nasze taśmy stawiamy wysokie cele, dążymy do tego by nasze produkty były na światowym (bardzo wysokim poziomie). Naszymi wzorami są marki z samego szczytu, które produkują najbardziej renomowane firmy.

“Wszystkie wymienione firmy i ich marki są dla nas wzorem do naśladowania, cały czas dążymy  do tego by nasze produkty były na takim samym poziomie lub wyższym, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną cenę.”

Taśmy Samoprzylepne

Wykonując nasze taśmy stawiamy wysokie cele, dążymy do tego by nasze produkty były na światowym (bardzo wysokim poziomie). Naszymi wzorami są marki z samego szczytu, które produkują najbardziej renomowane firmy. Poniżej przedstawię kilka z nich.

Taśma pakowa 3M

Pierwszym wzorem biurowej taśmy był produkt używany od 1925 roku w warsztatach motoryzacyjnych do zabezpieczenia lakierowanych samochodów. Jej wynalazcą był amerykanin Richard Drew z firmy 3M. Pierwsza w pełni biurowa bezbarwna taśma samoprzylepna koncernu 3M pojawiła się w 1930 roku. Na początku klej umieszczano jedynie na jej krawędziach, co zostało uznane za przejaw skąpstwa i do taśmy przylgnęła nazwa taśma pakowa szkocka, taśma pakowa scotch lub z angielska scotch tape która podkreślała oszczędność producenta. Od 1945 roku koncern 3M na opakowaniach swoich taśm umieszcza szkocką kratkę, a nazwa scotch została zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do tej firmy. Taśmy pakowe 3M to produkt wysokiej jakości który jest dla nas wzorem do naśladowania.

Taśma pakowa Tesa

Produkt znany także jako Tesafilm, produkowany przez spółki tesa SE, należącej do wielkiego koncernu Beiersdorf AG. Tesa projektuje, produkuje i sprzedaje pod wspólną marką taśmy klejące oraz inne innowacyjne rozwiązania do stosowania w szeroko pojętym przemyśle. U naszych zachodnich sąsiadów tesa jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek, a słowo Tesafilm weszło w do języka potocznego, jako potoczna nazwa przezroczystej taśmy klejącej i zostało zawarte w słowniku języka niemieckiego Duden. Natomiast w  Austrii w powszechnym użyciu jest słowo Tixo, które również jest nazwą marki należącej  do producenta taśmy pakowej tesa. Taśmy pakowe tej firmy możemy znaleźć w każdym markecie budowlanym na przykład w Castoramie. Tesa to kolejny przykład dla na naszej firmy jak produkować taśmy pakowe.

Taśma pakowa Smart

Produkowane jest przez firmę Total Market Holding który jest także producent materiałów opakowaniowych takich jak taśmy i folie. Pod uznaną i szanowaną marką Smart produkowane są  taśmy do pakowania i cały asortyment taśm specjalistycznych (taśmy dwustronnie klejące, malarskie taśmy maskujące, taśmy naprawcze, taśmy biurowe i aluminiowe). Ten producent taśm pakowych jest naszą inspiracją do dalszego rozwoju.

Taśma pakowa EuroTape

To kolejny bardzo dobry produkt z bardzo dobrymi parametrami które są bardzo cenione przez klientów. Taśmy pakowa EuroTape zdobywają coraz większą popularność w Polsce a także w całej Europie. Produkty sygnowane znakiem euro tape to naszym zdaniem wyznacznik jakim jest najlepszy stosunek jakości do ceny.

Wszystkie wymienione wyżej firmy i ich marki są dla nas wzorem do naśladowania, cały czas dążymy  do tego by nasze produkty były na takim samym poziomie lub wyższym, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną cenę.

🍪 Używamy ciasteczek.