Skip links

Mocne Taśmy

Pakowe

Wyprodukowane przez nas mocne taśmy pakowe uzyskują swoje wyjątkowe zdolność klejące dzięki zjawisku jakim jest – kohezja – której miarą jest praca potrzebna do rozdzielenia dwóch klejonych elementów.

Produkt taki jaki chcesz!

Dzięki naniesieniu na bardzo mocne taśmy pakowe własnego indywidualnego wzoru twój sklep e-commerce nie przepadnie w bardzo dużej ilości podobnych konkurencyjnych sklepów.

Niezawodność

Sprawne pakowanie i bezpieczny transport osiągniesz za pomocą zamówionych u nas mocnych taśm pakowych które zawsze będą niezawodne i gotowe do działania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Sprawdzona technologia

Wyprodukowane przez nas mocne taśmy pakowe uzyskują swoje wyjątkowe zdolność klejące dzięki zjawisku jakim jest – kohezja – której miarą jest praca potrzebna do rozdzielenia dwóch klejonych elementów.

Mocne taśmy pakowej to komfort pracy magazynierów, pracowników sklepów e-commerce i pracowników firm spedycyjnych (…)”

Mocne taśmy

Mocna taśma pakowa

Najważniejszą rolą taśmy pakowej jest solidne zabezpieczenie zapakowanej paczki czyli krótko mówiąc musi być to bardzo mocna taśma pakowa.  Parametrami które o tym decydują to siła kleju i wytrzymałość folii  z której wykonane są oferowane przez naszą firmę mocne taśmy pakowe. Zawsze staramy się dobierać parametry naszych produktów w ten sposób aby mogły zasłużyć na określenie – mocne taśmy pakowe. Wszystkie surowce których używamy do produkcji mocnej taśmy pakowej są zawsze dostarczane przez sprawdzonych światowych dostawców, którzy utrzymują najwyższe standardy i najlepsze parametry pozwalając stworzyć nasz flagowy produkt jakim jest – mocna taśma pakowa.  Naszym mottem i sloganem reklamowym od początku działalności na rynku jest hasło: MOCNA TAŚMA PAKOWA.

Jak to działa?

Wyprodukowane przez nas mocne taśmy pakowe uzyskują swoje wyjątkowe zdolność klejące dzięki zjawisku jakim jest – kohezja – której miarą jest praca potrzebna do rozdzielenia dwóch klejonych elementów. Nasz laboratoryjny zespół najlepszych fachowców codziennie pracuje nad utrzymaniem tego zjawiska na najwyższym poziomie dzięki czemu możesz być zawsze spokojny używając wykonanych przez nas mocnych taśm pakowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia że każda wykonana przez nas bardzo mocna taśma pakowa zawsze dysponuje najsilniejszą substancją klejąca która bardzo szybko i trwale wiąże się z klejoną powierzchnią. Pracownicy naszego laboratorium codziennie badają kleistość produkowanej przez nas mocnej taśmy pakowej. Wielokrotna kontrola jakości podczas produkcji daje gwarancję wysokiej jakość naszych mocnych taśm pakowych które zawsze są bardzo trwałe i gotowe do najtrudniejszych zadań w twoim magazynie firmowym. Mocne taśmy pakowe to komfort pracy magazynierów, pracowników sklepów e-commerce i pracowników firm spedycyjnych oraz gwarancja bezpiecznej dostawy do klienta. Każdy produkt (w postaci mocnej taśmy pakowej) który opuszcza naszą linie produkcyjną jest zawsze najwyższej jakości.

Zalety mocnych taśm pakowych:

Mocne taśmy pakowe na trwałym i silnym kleju to niezastąpiony atrybut każdego pracownika sklepu e-commerce ratujący z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. Prowadząc sprzedaż we własnym sklepie internetowym lub poprzez portale aukcyjne na koniec dnia zawsze staniesz przed zadaniem jakim jest przygotowanie paczek do wysyłki kurierskiej, w takiej sytuacji mocna taśma pakowa zawsze przyjdzie z pomocą. Sprawne pakowanie i bezpieczny transport osiągniesz za pomocą zamówionych u nas mocnych taśm pakowych które zawsze będą niezawodne i gotowe do działania nawet w najtrudniejszych warunkach. Sektor handlu internetowego ciągle niesamowicie się rozwija, przez co ciągle rośnie liczba przesyłek pocztowych i kurierskich, używanie do ich spakowanie naszych mocnych taśm pakowych to rozwiązanie bardzo ekonomiczne dzięki silnemu klejowi zużyjesz jej zdecydowanie mniej niż standardowej taśmy pakowej.

Polecamy używania dostępnych u nas zaklejarek w postaci dyspenserów które zagwarantują łatwą i precyzyjną aplikację mocnej taśmy pakowej co dodatkowo bardzo ułatwi i usprawni pracę pracownikom pakującym przesyłki kurierskie i podnosi ich wydajność. Dodatkowym dużą zaletą używania dyspenserów jest bezpieczna praca dzięki sprawdzonym rozwiązaniom takim jak specjalnie osłonięty nożyk odcinający oraz wygodny i ergonomiczny uchwyt który gwarantuje najwyższej jakości poziom ochrony BHP dla twoich pracowników.

Mocne taśmy pakowe mają też ogromną zaletę, można je wykonać na indywidualne zamówienie i zaprezentować na niej ciekawą kreację graficzną reklamującą na przykład sklep internetowy. Dzięki naniesieniu na bardzo mocne taśmy pakowe własnego indywidualnego wzoru twój sklep e-commerce nie przepadnie w bardzo dużej ilości podobnych konkurencyjnych sklepów. Klienci którzy odbiorą tak specjalnie oznakowaną paczkę, docenią twoje starania o bezpieczną dostawę (w czym pomoże mocna taśma pakowa) i wrócą ponownie do twojego sklepu on-line z nowymi zakupami a także polecą cię swoim znajomym.

🍪 Używamy ciasteczek.