Skip links

Spersonalizowane

Taśmy Pakowe

Spersonalizowana taśma pakowa pozwala na pełną dowolność w doborze kolorów, czcionek czy treści, dzięki czemu będziesz pozytywnie postrzegany przez klientów, zaskarbisz sobie ich zaufanie i wierność zakupową.

Nadanie cech indywidualnych

Dzięki temu możemy zaprezentować najważniejsze swoje cechy i dotrzeć do interesującej nas grupy klientów docelowych.

Wsparcie akcji promocyjnych

Idealne dopełnienie akcji reklamowych – zwróci uwagę na konkretne wydarzenie które chcesz utrwalić w świadomość swoich nowych klientów.

Budowanie świadomości marki

Stawiając na spersonalizowane taśmy pakowe masz 100% wpływ na swoich klientów i aktywnie możesz wpływać na ich kolejne decyzje zakupowe.

Personalizacja

Nadanie przedmiotowi cech indywidualnych i osobistych. W obecnej sytuacji spersonalizowanie każdego produktu jest bardzo ważne. Nadanie cech indywidualnych dla takich produktów jak taśmy pakowe (personalizowane taśmy pakowe) jest bardzo ważne, dzięki czemu możemy zaprezentować najważniejsze swoje cechy i dotrzeć do interesującej nas grupy klientów docelowych. Spersonalizowane taśmy pakowe mogą zawierać grafiki i treści które chcesz przekazać dla swoich odbiorców, przyczyni się to do wzrostu sprzedaży i powrotu kupujących do twojego sklepu internetowego. We współczesnym świecie w którym dominuje sprzedaż e-commerce – produkt jakim jest personalizowana taśma pakowa jest niezbędny aby sprzedaż on-line rosła a twój sklep rósł w siłę i zdobywał cały czas nowych klientów.

Przewaga taśm personalizowanych

Personalizowane taśmy pakowe pozwolą  dotrzeć do tej części społeczności której potrzebujesz do rozwoju swojego biznesu. Spersonalizowana taśma pakowa pozwala na pełną dowolność w doborze kolorów, czcionek (kroju liter) możesz też zupełnie dowolnie dobrać treść merytoryczną zawartą na takiej taśmie pakowej, dzięki czemu będziesz pozytywnie postrzegany przez klientów, zaskarbisz sobie ich zaufanie i wierność zakupową.

Wpływ personalizacji na rozpoznawalność marki

W pełni spersonalizowana taśma pakowa zawierająca slogan reklamowy lub motto firmy zaniesie twój przekaz do każdego domu lub biura gdzie dotrze wysłana przez ciebie paczka. Stawiając na spersonalizowane taśmy pakowe masz 100% wpływ na swoich klientów i aktywnie możesz wpływać na ich kolejne decyzje zakupowe. Utrwalenie swojego wizerunku na personalizowanej taśmie pakowej jest zdecydowanie jedną z najlepszych sposobów reklamy. Klient który odbiera swoją paczkę jest bardzo skupiony na wyglądzie paczki, jej oprawie graficznej, kreacji i ogólnej estetyce dzięki czemu personalizowana taśma pakowa podniesie prestiż twoje firmy.

Czym jest nasz produkt?

Nasz produkt jakim jest spersonalizowana taśma pakowa jest pewną formą bardzo popularnej i często stosowanej w ostatnim czasie reklamy natywnej która charakteryzuje się:

    • idealnym dopasowaniem się do otaczającego środowiska w którym się pojawia (spersonalizowana taśma pakowa na paczce to idealny przykład), najlepsza reklama natywna musi się idealnie wtapiać w tło i zachowywać się w sposób jaki robi to przysłowiowy kameleon.
    • nienachalność to kolejna cecha charakterystyczna, reklama natywna nie może denerwować jej odbiorcy (personalizowana taśma pakowa nie atakuje odbiorcy a wzbudza jego zainteresowanie).
    • reklama natywna musi być użyteczna – musi dawać dużą wartość dodaną dla odbiorcy, ciekawy design spersonalizowanej taśmy pakowej potrafi przemówić do  odbiorcy i pobudzić jego wyobraźnie. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie że skuteczność przekazu spersonalizowanej taśmy pakowej jest bardzo wysoka przez co staje się  niezbędnym narzędziem marketingowym w dzisiejszym handlu internetowym.

Personalizowana przez ciebie taśma pakowa jest subtelną reklamą która jest jednocześnie bardzo skuteczna i potrafi pobudzić w odpowiedni sposób odbiorcę. Strategia kreowania własnej identyfikacji to proces długotrwały wymagający  wiedzy o swoich klientach o ich preferencjach i oczekiwaniach. Jeżeli uda się nam je dobrze poznać i odpowiednio spersonalizować taśmy pakowe zwrócimy na siebie uwagę zdobywając tym samy serca klientów. Musisz pamiętać że na decyzje zakupowe czasami nie wpływają informacje o samym produkcie tylko pełna otoczka produktu, emocje jakie możesz nią wzbudzić u konsumenta odpowiednim marketingiem, reklamą i zakupioną u nas spersonalizowaną specjalnie dla ciebie taśmą klejącą którą spakujesz wysyłane paczki.

Bądź krok przed konkurencją

Zobacz przykładowe realizacje taśm personalizowanych:

🍪 Używamy ciasteczek.