Skip links

Szeroka

Taśma Pakowa

Szeroka taśma pakowa sprawdzi się w przypadku pakowanie dużych i ciężkich przesyłek

Dla dużych przesyłek!

Szeroka taśma pakowa sprawdzi się w przypadku pakowanie dużych i ciężkich przesyłek, w postaci dużych tekturowych pudeł z szerokimi klapami, przesyłek paletowych szczególnie zapakowanych na paletach przemysłowych które mają duże gabaryty i ogromną masę.

Do ciężkich przesyłek!

Użycie szerokiej taśmy pakowej jest wskazane na przykład przy paletyzacji materiałów budowlanych takich jak kostka brukowa.

Ułatwia pracę

Duża powierzchnia jaką posiada szeroka taśma pakowa to także idealne miejsce na notatki naniesione przez magazyniera.

“Największą zaletą szerokiej taśmy pakowej jest jej duża powierzchnia klejenia uzyskana zwiększoną szerokością taśmy pakowej”

Taśmy Samoprzylepne

Szeroka taśma pakowa

Jak wszyscy wiemy rozmiar jednak ma znaczenie a w wypadku taśmy pakowej tym rozmiarem jest szerokość. Najpopularniejsza zamawiana taśma pakowa ma szerokość 48 mm – 50 mm, tak szeroka taśma pakowa zapewnia pewne zamykanie większości wysyłanych paczek. Jednak gdy szukasz czegoś wyjątkowego warto postawić na szeroką taśmę pakową o szerokości 72 mm – 75 mm, 95 mm – 100 mm, 144 mm – 150 mm, a nawet taśmę o szerokości 300 mm.  Największą zaletą szerokiej taśmy pakowej jest jej duża powierzchnia klejenia uzyskana zwiększoną szerokością taśmy pakowej. Ważnym parametrem określającym moc taśmy pakowej jest adhezja – czyli siła łącząca dwa sklejone ze sobą materiały na powierzchni ich styku. Dzięki użyciu szerokich taśm pakowych uzyskujemy większą adhezję i tym samym pewne trzymanie się taśmy pakowej do podłoża. Szeroka taśma pakowa sprawdzi się w przypadku pakowanie dużych i ciężkich przesyłek, w postaci dużych tekturowych pudeł z szerokimi klapami, przesyłek paletowych szczególnie zapakowanych na paletach przemysłowych które mają duże gabaryty i ogromną masę.

Do czego?

Szeroka taśma pakowa dzięki swoim wymiarom zapewni najlepsze połączenia z przesyłką, maksymalna bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów i ich sprawny transport do celu. Klienci decydując się na szeroką taśmę pakową często wybierają taśmę o szerokość 72 mm – 75 mm, jej szerokość daje nam już pewność stabilnego połączenia a cena samej taśmy będzie nadal bardzo atrakcyjna. Do jeszcze większych i cięższych pudeł tekturowych i palet warto zastosować taśmę 95 mm – 100 mm taka jeszcze większa szerokość taśmy pakowej to jeszcze odpowiednio zwiększona przyczepność i wytrzymałość.  Do najcięższych przesyłek paletowych, mamy jeszcze szeroką taśmę pakową 144 mm – 150 mm, która sprawdzi się przy pakowaniu bardzo ciężkich produktów. Użycie tak szerokiej taśmy pakowej jest wskazane na przykład przy paletyzacji materiałów budowlanych takich jak kostka brukowa lub inne betonowe prefabrykowane elementy o dużej wadze które dodatkowo narażone są na przemieszczenie podczas transportu.

Zalety szerokich taśm pakowych:

Duża powierzchnia jaką posiada szeroka taśma pakowa to także idealne miejsce na notatki naniesione przez magazyniera zwykłym mazakiem lub specjalnym markerem, proste zapiski ułatwiają organizację i pracę magazynu. Dzięki takim notatkom szeroka taśma pakowa ułatwi nam konfekcję i przechowywanie produktów na paletach dzięki czemu sprawnie odszukamy przechowywane materiały. Takie rozwiązanie (które daje nam zastosowanie szerokiej taśmy pakowej) docenią pracownicy wielkich magazynów, składów budowlanych, organizacji logistycznych, firm spedycyjnych a także producenci dużych i ciężkich produktów które ciężko długoterminowo składować.

Kolejną ogromną zaletą jaką ma szeroka taśma to jej duża a można nawet powiedzieć olbrzymia powierzchnia reklamowa. Oklejając szeroka taśmą pakową wysyłaną paletę lub duże pudło tekturowe uzyskujemy powierzchnię reklamową o wielkości sporych rozmiarów baneru promocyjnego umieszczonego przy drodze lub na budynku. Szeroka taśma pakowa z bardzo mocno widocznym wizerunkiem firmy to jeszcze lepsza rozpoznawalność i zwiększona przyszła sprzedaż. Należy pamiętać że duża część produktów w największych marketach na przykład budowlanych i ogrodniczych jest eksponowana dla klientów bezpośrednio na paletach na których zostały dostarczone przez firmy kurierskie, oklejenie ich szeroką taśma pakową w ładnej oprawie graficznej to zdecydowanie najlepszy sposób ekonomicznej reklamy, dzięki produktowi jakim jest szeroka taśma pakowa osiągniemy wysoki poziom promocji, bardzo korzystnym (czyli niskim) nakładem finansowym. Szeroka taśma pakowa z indywidualnym designem to produkt 2 w 1 – idealne, bardzo bezpieczne opakowanie, zabezpieczające produkty a jednocześnie świetna przestrzeń reklamowa  docierająca do szerokiego grona odbiorców która skutkuje wzrostem rozpoznawalności na co coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Duże palety oznaczone szeroką taśmą pakową są dobrze zabezpieczone na czas wysyłki kurierskiej ale też wyglądają bardzo estetycznie i atrakcyjnie co podkreśla twój wkład w zadowolenie i pełną satysfakcje klienta.

🍪 Używamy ciasteczek.