Skip links

Taśma Pakowa

Brązowa

Użycie czarnej folii stretch lub brązowego papieru pakowego w połączeniu z brązową taśmą pakową zapewnia nam największa barierę przed ciekawskimi spojrzeniami.

Dyskrecja

Jeżeli zależy nam na anonimowej wysyłce to szara taśma pakowa to najlepsze rozwiązanie – które często jest stosowane dla wysyłek no-name czyli paczek z nieznanym lub ukrytym nadawcą.

Ochrona

Dzięki brązowej taśmie pakowej pracownicy  magazynu mogą także  zabezpieczyć uszkodzone opakowania chroniąc ich zawartość przed zniszczeniem.

Elegancja

Taki wygląd paczek jest bardzo elegancki, ponadczasowy i dobrze postrzegany przez klientów dbających o środowisko.

“Taśma pakowa brązowa jest też często nazywaną szarą. To najpopularniejsza taśma pakowa dostępna na rynku.”

Taśmy Samoprzylepne

Brązowa taśma pakowa

Taśma pakowa brązowa jest też często nazywaną szarą. To najpopularniejsza taśma pakowa dostępna na rynku. Nasz produkt w postaci taśmy pakowej brązowej lub jak wolisz szarej ma ogromny wachlarz zastosowań i niejednokrotnie zaskoczy swoją przydatnością każdego użytkownika a jej ogromna wytrzymałość i kleistość zapewni pewność połączenia.

Do czego?

Taśma pakowa brązowa (szara) to idealny produkt dla każdego magazynu i niezastąpione narzędzie każdego dobrego magazyniera, szare taśmy pakowe zakleją każdą paczkę i zabezpieczą każdą przesyłkę paletową. Dzięki brązowej taśmie pakowej pracownicy  magazynu mogą także  zabezpieczyć uszkodzone opakowania chroniąc ich zawartość przed zniszczeniem. Taśma pakowa brązowa / szara to też główny atrybut każdego pracownika z sektora e-commerce czyli bardzo popularnych w ostatnim czasie sklepów internetowych, dzięki niej spakujemy sprawnie największą ilość paczek, popularna szara taśma pakowa zapewnia nam  ekspresowe pakowanie i niemal  hurtową wysyłką  sprzedanych produktów.

Taśma pakowa szara bardzo dobrze zasłania zawartość naszej przesyłki, dzięki czemu zawartość jest niedostępna dla osób postronnych. Użycie czarnej folii stretch lub brązowego papieru pakowego w połączeniu z brązową taśmą pakową zapewnia nam największa barierę przed ciekawskimi spojrzeniami. Jeżeli zależy nam na anonimowej wysyłce to szara taśma pakowa to najlepsze rozwiązanie – które często jest stosowane dla wysyłek no-name czyli paczek z nieznanym lub ukrytym nadawcą. Szaro-brązowy kolor taśmy pakowej zostaje uzyskany dzięki odpowiedniemu zabarwieniu substancji klejącej, zawsze staramy się żeby barwa taśmy była jak najbardziej zbliżona do koloru tektury falistej  dzięki czemu idealnie komponuje się po naklejeniu na wspomnianą tekturę lub papier pakowy. Taki wygląd paczek jest bardzo elegancki, ponadczasowy i dobrze postrzegany przez klientów dbających o środowisko.

Wysokie zapotrzebowanie

Brązową taśmę pakową znajdziesz w każdej sklepie  specjalistycznym (papierniczym, budowlanym, rolniczym, przemysłowym). Swoją ogromną popularność zawdzięczają swojej uniwersalności i przydatności dla każdej branży. Szara taśma pakowa powinna być zawsze dostępna przy każdym stanowisku pracy – przydadzą się w każdej sytuacji. Taśmy pakowe szare można stosować w każdy  sposób: ręcznie, zaklejarką ręczną w postaci dyspensera który przyśpieszy pakowanie, a nawet używać do systematycznego, wielkonakładowego pakowania przy użyciu automatycznych przemysłowych zaklejarek.

Taśma pakowa brązowa po wyprodukowaniu przez nas zostaje  zapakowana w opakowania jednostkowe po 6 rolek, a następnie 6 zgrzewek jednostkowych jest zapakowanych do pudełka zbiorczego w którym mieści się 36 sztuk. Następnie pudełka zbiorcze układamy na palecie w standardzie euro w zależności od rozmiaru taśmy w ilości od 2592 szt. do 3456 szt.

🍪 Używamy ciasteczek.