Skip links

Taśma Pakowa

do Chłodni

Taśma pakowa do chłodni często stosowane jest przez producentów lodów, zakłady mięsne, przetwórców owoców, producentów mrożonek i firmy farmaceutyczne.

Nie bój się niskich temperatur!

Niezbędne gdy pracujesz w bardzo wymagających branżach które potrzebują chłodni lub zimnych magazynów z bardzo niskimi temperaturami i szczególnie wysoką wilgotnością.

Opisz wrażliwe towary

Na taśmy pakowe do chłodni możemy nanieść trwałe treści w postaci informacji dotyczących produktów oraz sposobu ich używania i przechowywania.

Naturalny produkt

Wyprodukowane przez nas taśmy pakowe wykonane są najczęściej w 100% w pełni naturalnego kauczuk pozyskiwanego najczęściej z drzewa kauczukowca.

“Na taśmy pakowe do chłodni możemy nanieść trwałe nieścieralne treści w postaci informacji dotyczących produktów oraz sposobu ich używania i przechowywania.”

Taśmy Samoprzylepne

Taśma do zadań specjalnych

Dużym wyzwaniem dla taśm pakowych są warunki atmosferyczne, najważniejszym parametrem na jaki trzeba zwrócić to odporność na temperatury. Szczególnie podczas zimy lub gdy pracujesz w bardzo wymagających branżach które potrzebują chłodni lub zimnych magazynów z bardzo niskimi temperaturami i szczególnie wysoką wilgotnością.

Najwyższa technologia

Wyprodukowane przez nas taśmy pakowe wykonane są najczęściej w 100% w pełni naturalnego kauczuku pozyskiwanego najczęściej z drzewa kauczukowca brazylijskiego który gwarantuje dużą elastyczność i lepkość nawet w niskim temperaturach które są w chłodniach (dla tego często określane są jako taśmy pakowe zimowe lub po prostu taśma pakowa do chłodni).

Kolejnym dobrym rozwiązaniem dotyczącym tworzenia taśm pakowych do chłodni jest użycie  mieszanki stworzonej na bazie kleju syntetycznego z domieszką żywicy epoksydowej oraz z dodatkiem naszych objętych tajemnicą składników uzyskujemy w ten sposób parametry zbliżone a nawet lepsze od kauczuku naturalnego. Takie taśmy często określane jako taśmy pakowe zimowe lub taśma pakowa freezer.

Taśmy do chłodni (potocznie określane  zimowymi lub przez niektóre firmy nazywane freezer posiadają jasną słomkową-miodową barwę którą zawdzięczają zastosowaniu odpowiedniej substancji klejącej. Jest to kolor kauczuku naturalnego lub w przypadku taśmy freezer dodatku specjalnie przygotowanej żywicy. Takie taśmy pakowe mają najlepsze parametry potrzebne do pracy w niskich temperaturach a ich charakterystyczny kolor sprawi że rozpoznasz je na pierwszy rzut oka.

Taśma taka jaką chcesz!

Na taśmy pakowe do chłodni możemy nanieść trwałe nieścieralne treści w postaci informacji dotyczących produktów oraz sposobu ich używania i przechowywania. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów przechowywanych w chłodniach. Taśmy pakowe freezer zazwyczaj mają umieszczone na swojej powierzchni dane na temat minimalnych temperatur i optymalnej wilgotności.

Taśma pakowa do chłodni często stosowane jest przez producentów lodów, zakłady mięsne, przetwórców owoców, producentów mrożonek ale także firmy farmaceutyczne które bardzo wiele leków i produktów do ich wykonania muszą przetrzymywać w ujemnych temperaturach. Dla ich pewności staramy się kontrolować każdy etap produkcji by taśma pakowa była odporna na spadki temperatur i nie zawiodła w tak ekstremalnych warunkach podczas pakowanie bardzo wrażliwych i często niezbędnych do życia produktów.

Taśmy pakowe do chłodni znajdą też zastosowanie w branży e-commerce szczególnie podczas realizowaniu wysyłek podczas zimy. Jeżeli mamy zimny magazyn taśma pakowa typu fraezer będzie niezastąpiona, zapewni pełną moc połączenia nawet w niskich temperaturach, można jej używać nawet w okolicach zerowej temperaturze i naklejać na nawet na przemarznięte opakowania.

🍪 Używamy ciasteczek.