Skip links

Taśmy Pakowe

do Kartonów

Zapewniamy najlepsze rozwiązania które zdadzą egzamin przy pakowaniu nawet najbardziej wymagających opakowań tekturowych i gwarantuje bezpieczną dostawę do zadowolonego klienta.

 

Wyjątkowa siła

Stosując tylko sprawdzone materiały w postaci silnych substancji klejących uzyskujemy wyjątkową wytrzymałość i zdolność zamykania nawet bardzo ciężkich kartonów.

Na wszystkie rodzaje kartonów

Produkując nasze taśmy pakowe zwracamy szczególną uwagę na to żeby sprawnie zamykały każdy rodzaj kartonu.

Długotrwałość

Jeżeli jesteś producentem który pakuje swoje produkty w kartonach i przechowuje je przez dłuższy czas w magazynie to nasza taśma pakowa pomoże w sprawnej konfekcji i zapewnia pewne połączenie taśmy z kartonem przez bardzo długi czas.

“Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć idealny produkt jakim jest taśma pakowa do kartonów. Stosując tylko sprawdzone materiały w postaci silnych substancji klejących uzyskujemy wyjątkową wytrzymałość i zdolność zamykania nawet bardzo ciężkich kartonów przez naszą taśmę pakową.”

Taśmy Samoprzylepne

Taśma pakowa do kartonów

Taśma pakowa do kartonów – pudełko kartonowe czyli popularny karton to podstawowe opakowanie prawie wszystkich wytwarzanych przemysłowo produktów. Jeżeli do ich pakowania używasz kartonów niezbędna jest jeszcze dobra taśma pakowa do kartonów. Karton to bardzo powszechny sposób na konfekcje wykonanych materiałów ale też stawiający bardzo wysokie wymagania dla taśmy pakowej, karton często ma chropowatą delikatnie przypyloną (przykurzoną) powierzchnie przez co musimy używać tylko wysokiej jakości taśmy pakowej do kartonów, najlepiej na bazie kauczuku naturalnego.

Nasza technologia

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć idealny produkt jakim jest taśma pakowa do kartonów. Stosując tylko sprawdzone materiały w postaci silnych substancji klejących uzyskujemy wyjątkową wytrzymałość i zdolność zamykania nawet bardzo ciężkich kartonów przez naszą taśmę pakową. Najpopularniejszym typem pudełek do pakowania jest karton klapowy, zamykane klapy szczególnie w dużych kartonach wymaga mocnego dociśnięcia i silnego kleju. Nasza produkt sprawdzi się idealnie jako taśma pakowa do kartonów klapowych, a ich mocny klej zabezpieczy nawet ciężkie kartony.

Największa wydajność!

Do wykonywania kartonów najczęściej stosuje się tekturę trzywarstwową ale do ciężkich produktów jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie tektury pięciowarstwowej. Taka tektura stawia największe wyzwania dla taśmy pakowej, wykonane z niej kartony klapowe charakteryzują się wysokim napięciem powierzchniowym na klapach po ich zamknięciu, tylko wysokiej jakości taśmy pakowe do kartonów zapewnią ich trwałe zamknięcie i stabilne połączenie klap opakowania. Produkując nasze taśmy pakowe zwracamy szczególną uwagę na to żeby sprawnie zamykały każdy rodzaj kartonu (ciężki, duży, klapowy a nawet wykonany z tektury pięciowarstwowej). Korzystamy tylko z wysokiej jakości nośników (folii lub papieru) oraz najlepszych substancji klejących.

W sektorze e-commerce

E-commerce to sektor który rozwija się bardzo intensywnie. Branża ta wiąże się z wysyłką produktów sprzedanych za pośrednictwem sklepów internetowych produktów lub platform aukcyjnych. Najlepszymi narzędziami do przygotowania paczek jest karton i taśma pakowa naszej produkcji. Zapewniamy najlepsze rozwiązania które zdadzą egzamin przy pakowaniu nawet najbardziej wymagających opakowań tekturowych i gwarantuje bezpieczną dostawę do zadowolonego klienta.

Jeżeli jesteś producentem który pakuje swoje produkty w kartonach i przechowuje je przez dłuższy czas w magazynie to nasza taśma pakowa pomoże w sprawnej konfekcji i zapewnia pewne połączenie taśmy z kartonem przez bardzo długi czas.

🍪 Używamy ciasteczek.