Skip links

Taśmy Pakowe

Solvent

Taśmy pakowe na kleju solvent sprawdzą się w pakowaniu ciężkich i dużych gabarytowo paczek, możemy nakładać je metodą ręczną, za pomocą zaklejarek a także maszynową.

Gabaryty nie grają roli

Taśmy pakowe na kleju solvent sprawdzą się w pakowaniu ciężkich i dużych gabarytowo paczek.

Wyjątkowa siła!

Największą zaletą taśm pakowych kleju solvent jest bardzo wysoka siła substancji klejącej, która pod wpływem czasu staje się jeszcze silniejsza i wiążąca.

Niesamowita elastyczność!

Wykonane przez nas taśmy pakowa są niesamowicie elastycznie i nie pękają nawet przy ekstremalnym naciągnięciu co bardzo ułatwia, przyspiesza i usprawnia proces przygotowania wysyłek.

“Taśma pakowa na kleju solvent czyli najsilniejszym kleju na bazie kauczuku naturalnego, jest produktem najwyższej klasy który najczęściej polecamy naszym klientom.”

Taśmy Samoprzylepne

Klej solvent

To kauczuk pochodzenie w 100% naturalnego (polimer pochodzenia naturalnego należący do politerpenów), pozyskiwanego w sposób niezakłócający ich egzystencji  z drzew kauczukowca brazylijskiego lub gwajuli srebrzystej i mniszka kok-sagiz.

Najsilniejszy naturalny klej

Taśma pakowa na kleju solvent czyli najsilniejszy kleju na bazie kauczuku naturalnego, jest produktem najwyższej klasy który najczęściej polecamy naszym klientom, który z powodzeniem zastosujemy w najbardziej wymagających sytuacjach takich jak bardzo złe warunki atmosferyczne. Na przykład gdy mamy do czynienia z dużą wilgotnością i  temperaturą poniżej zera stopni Celsjusza. Taśmy pakowe na kleju solvent sprawdzą się w pakowaniu ciężkich i dużych gabarytowo paczek, możemy nakładać je metodą ręczną, za pomocą zaklejarek a także maszynową

Największą zaletą taśm pakowych kleju solvent jest bardzo wysoka siła substancji klejącej, która pod wpływem czasu staje się jeszcze silniejsza i wiążąca. Wykonane przez nas taśmy pakowe są niesamowicie elastycznie i nie pękają nawet przy ekstremalnym naciągnięciu co bardzo ułatwia, przyspiesza i usprawnia proces przygotowania wysyłek typu e-commerce w twoim sklepie on-line. Taśmy pakowe kauczukowe wzorowo zabezpiecza twoje przesyłki na czas transportu realizowanego przez firmy kurierskie.

Najwyższa jakość

Taśma pakowa solvent jest najdroższa ze wszystkich dostępnych taśm pakowych ale mają także zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny. Jak już pisaliśmy najlepszą przyczepność zapewnia im klej z kauczuku pozyskanego w 100% w sposób naturalny. Sprawdzą się nawet na porowatych, zapylonych a nawet zakurzonych powierzchniach w postaci tektury falistej. Taśma solventowa po zaklejeniu jest ciężko odrywalna (szczególnie po upływie czasu) i odporna na wysoką wilgotność i ujemne temperatury otoczenia.

Kupując taśmą pakowa kauczukową w naszym sklepie masz pewność że otrzymasz produkt o wysokiej jakości wykonany z materiałów dostarczonych przez sprawdzonych światowych dostawców.

Kilka porad

Nasze porady i wskazówki dotyczących używanie i przechowywanie  wyprodukowanych przez nas taśm pakowych na kleju solvent:

  • taśmy pakowe przechowuj w suchych pomieszczeniach, w oryginalnych pudełkach
  • taśmę pakowa nakładaj w otoczeniu o temperaturze powyżej +8 °C
  • taśmę pakową przyklejaj najlepiej do powierzchni czystej i suchej
  • mocne przyciśnięcie taśmy pakowej po nałożeniu poprawia jej przyczepności do podłoża
  • nie używaj do otwierania pudełek w których zapakowane są taśmy pakowe noży i innych ostrych narzędzi, każde delikatne nacięcie krawędzi taśmy pakowej jest najczęstszą przyczyną pękania taśmy
  • staraj się używać dyspenserów ręcznych, ich stosowanie zapewnia poprawną aplikację
🍪 Używamy ciasteczek.