Skip links

Taśma Pakowa

Transparentna

Taśma pakowa transparentna dzięki swojej bezbarwności sprawdzi się w sytuacji gdy chcemy żeby zapakowany produkt był widoczny.

Do prac biurowych

Sklejając dokumenty nie zasłonimy ważnych danych.

Wysoka estetyka

Jeżeli zależy nam na nie zasłonięciu określonych informacji i danych na zapakowanych opakowaniu użycie takiej taśmy ułatwi nam zadanie.

Umożliwia ekspozycje produktu

Taśma pakowa transparentna dzięki swojej bezbarwności sprawdzi się w sytuacji gdy chcemy żeby zapakowany produkt był widoczny.

“Wysoka przezroczystość pakowej taśmy transparentnej uzyskana jest dzięki wysokiej jakości folii i dobrze dobranej substancji klejącej.”

Taśmy Samoprzylepne

Taśma pakowa transparentna

Taśmy pakowe najczęściej wykonane są z folii która jest transparentna, kolor taśmy uzyskany jest dzięki użyciu odpowiednio zabarwionego kleju którym pokryta jest folia użyta do produkcji taśmy pakowej. Dzięki zastosowaniu wysoce bezbarwnego kleju uzyskujemy najpopularniejszą transperetną taśmę pakową. Wysoka przezroczystość pakowej taśmy transparentnej uzyskana jest dzięki wysokiej jakości folii i dobrze dobranej substancji klejącej.

W zależności od użytego kleju uzyskujemy bardzo wysoko przeźroczystą taśmę (kleje uzyskane w sposób syntetycznych) lub jasną, słomkową również bezbarwną taśmę (kleje pozyskane w sposób naturalny na przykład z drzew kauczukowca brazylijskiego). Bez względu na użyty klej wytwarzamy bardzo przydatny produkt z nieocenionymi możliwościami przydatnymi w każdej sytuacji.

Do czego przyda sie taśma pakowa transparentna?

Taśma pakowa transparentna dzięki swojej bezbarwności sprawdzi się w sytuacji gdy chcemy żeby zapakowany produkt był widoczny, w takim wypadku najlepiej użyć na przykład transparentnej folii stretch i przezroczystej taśmy pakowej, takie połączenie użytych materiałów do pakowania gwarantuje nam pełną widoczność zapakowanego produktu.

Bezbarwna taśma pakowa sprawdzi się także w pracach biurowych, sklejając dokumenty nie zasłonimy ważnych danych które mogą być bardzo ważne. Taśmy pakowe przezroczyste lub jak wolisz transparentne niezastąpione będą też w codziennych czynnościach domowych. Taśma pakowa transparentna to także przydatne narzędzie dla dzieci wykonując szkolne zadania – szczególnie te plastyczno-techniczne ułatwi i uprzyjemni im pracę domową.

Estetyka

Bezbarwna taśma pakowa zapewnia nam największą estetykę pakowania,  jeżeli zależy nam na nie zasłonięciu określonych informacji i danych na zapakowanych opakowaniu użycie takiej taśmy ułatwi nam zadanie. Jest to istotne w przesyłkach e-commerce wysyłanych ze sklepów internetowych w sytuacji gdy zaklejając oryginalne opakowanie nie chcemy zasłonić oznaczeń producenta lub innych ważnych informacji. Na transparentnej taśmie klejącej możemy też nanieść na przykład firmowy dyskretny symbol lub model produktu i jego serię dzięki czemu produkt będzie estetycznie szykownie i perfekcyjnie zapakowany a dla świadomej osoby bardzo ważne informacje będą dostępne od ręki na pierwszy rzut oka.

Wysoka popularność!

Taśma pakowa przeźroczysta to podstawowy produkt który znajdziemy w każdym sklepie papierniczym, sklepie gospodarstwa domowego a nawet w składzie budowlanym. Jej wytrzymałość i wysoka kleistość zapewnia nam nieograniczone możliwości zastosowania a jej przydatność jeszcze nie raz nas zaskoczy w wielu podbramkowych sytuacjach. Transparentna taśma pakowa sprawdzi się też przy archiwizacji dokumentów, te uszkodzone zostaną prawnie niezauważalnie sklejone, a opisane datami kartony archiwizacyjne będą wiele lat czytelne i łatwe do odnalezienia.

Taśma pakowa transparentna pakowana jest w opakowania (zgrzewki) jednostkowe po 6 szt., a następnie 6 opakowań jednostkowych jest zapakowane do pudełka zbiorcze w którym mieści się 36 rolek. Następnie opakowania umieszczamy na palecie euro w zależności od długości taśmy w ilości od 2592 rolek do 3456 rolek.

Transparentne taśmy pakowe możemy używać je w ręcznie odcinając nożykiem do tapet, możemy nanosić ją za pomocą  ręcznej zaklejarki w postaci dostępnego u nas dyspensera który przyśpieszy pakowanie, a nawet używać do tego celu przemysłowych automatycznych zaklejarek pracujących na linii produkcyjnej.

🍪 Używamy ciasteczek.