Skip links

Taśmy Pakowe

ze Stemplem

Produkt jakim jest taśma pakowa ze stemplem jest idealną bazą do przygotowanie własnego projektu (jakim jest taśma pakowa znakowana) można ją idealnie dopasować do aktualnej potrzeby twojej firmy.

Informuj co wysyłasz!

Zamawiając u nas specjalnie dla ciebie znakowaną taśmę pakową możesz umieścić na niej hasła ostrzegawcze.

Zabezpiecz swój towar!

Plomba to narzędzie stosowane do zabezpieczenia wysyłanych przesyłek które zapewnia brak możliwości dostępu do paczki a próba ingerencji w jej zawartość nie pozostanie niezauważona.

Zwróć na siebie uwagę!

Ciekawy design który możemy umieścić na znakowanej taśmie pakowej znakowanej pozwala na przekazanie pozytywnych emocji dla kupującego w twoim sklepie internetowym

Czym jest taśma pakowa ze stemplem?

Znak – to podstawowy symbol który stosujemy w procesie komunikowania się między ludźmi. W takie sytuacji znakowana taśma pakowa ma ogromny wpływ na postrzeganie i odbiór naszego przekazu przez klientów, oznakowana taśma pakowa to sposób komunikacji twojego biznesu e-commerce z konsumentem. Taśma pakowa znakowana według twojego pomysłu posłuży do przekazania  treści które chcesz przekazać swoim klientom. Umieszczając na znakowanej taśmie pakowej odpowiedni przekaz jesteś w stanie wpływać na klientów i ich decyzje zakupowe. Ciekawy design który możemy umieścić na znakowanej taśmie pakowej pozwala na przekazanie pozytywnych emocji dla kupującego w twoim sklepie internetowym, dzięki czemu zostaniemy dobrze zapamiętani. Indywidualna kreacja wykonanej na specjalne zamówienie znakowanej taśmy pakowej wpływa na  utrwalenie obrazu twojego biznesu w oczach coraz bardziej wymagających klientów.

Jakie zalety mają pakowe taśmy ze stemplem?

Taśma pakowa ze stemplem to także idealny nośnik informacji związanych z twoją firmą, znajdzie tu swoje miejsce graficzny znak twojej firmy, slogan reklamowy, motto i idea firmy, adres działalności, adres internetowy twojego sklepu e-commerce, numery telefonu do twoich handlowców i wiele innych danych które uznasz za ważne dla rozwoju swojego biznesu. Opis wydarzenia które chcesz utrwalić w świadomość swoich nowych klientów.

Jasne oznaczenie

Dobrze oznakowana taśma pakowa spełnia ważną dla twojego sklepu e-commerce rolę, czyli gwaranta bezpiecznej dostawy. Zamawiając u nas specjalnie dla ciebie znakowaną taśmę pakową możesz umieścić na niej hasła ostrzegawcze. Najczęściej  znakowanie takich taśm to umieszczenie tekstu które wskazuje na transport delikatnych przedmiotów, dzięki takim subtelnym ale też czytelnym i rzucającym się w oczy napisom  pracownicy firm kurierskich zrobią wszystko by wysłane przez twoją firmę przesyłki dotarły do zadowolonych klientów.

Stempel – to narzędzie do odciskania wzoru lub tekstu na wybranym przez nas materiale. Taśma pakowa to idealne miejsce na umieszczenie takiego stempla. Grafika w postaci stempla na taśmie pakowej będzie idealną reklamą sklepu internetowego. Taśma pakowa ze stemplem firmowym to najlepsze sposób na zwrócenie na siebie uwagi i zaprezentowanie swojego biznesu. Używając taśmy pakowej ze stemplem możemy przekazać klientowi informacje o sprzedawanych produktach i zaprezentować ich największe zalety. Stempel umieszczony na taśmie pakowej to też pewność że twoja przesyłka dotrze do adresata w stanie nienaruszonym.

Taśma pakowa ze stemplem to idealne rozwiązanie dla branży e-commerce. Stemplem  w postaci matrycy polimerowej można nanieść dowolny wzór graficzny, w wybranym przez ciebie kolorze który odda charakter prowadzonej przez ciebie działalności

Twój produkt będzie bezpieczny!

Plomba zabezpieczająca – to narzędzie stosowane do zabezpieczenia wysyłanych przesyłek które zapewnia brak możliwości dostępu do paczki a próba ingerencji w jej zawartość nie pozostanie niezauważona. W tej roli najlepiej sprawdzi się własna taśma pakowa z plombą, umieszczony na nie niej charakterystyczny wzór sprawi że każde naruszenie takiej taśmy pakowej zwróci uwagę odbiorcy który będzie mógł sprawdzić paczkę w obecności pracownika firmy kurierskiej.  Niepowtarzalna grafika umieszczona na taśmie pakowej ze stemplem daje nam pełne bezpieczeństwo naszych przesyłek i spokój dla twoich klientów. Taśmą pakową ze stemplem zabezpieczysz każdą wysyłkę kurierską od małej koperty, poprzez małe i duże pudła tekturowe a kończąc na wielkich przesyłkach paletowych. Zabezpieczenie w postaci taśmy pakowej ze stemplem pozwala zagwarantować dodatkową gwarancję pełnej integralności i nienaruszalności wysyłanych transportów.

🍪 Używamy ciasteczek.