Skip links

Taśma

Pakówka

Taśma pakowa często potocznie nazywana pakówką jest do kupienia w sklepach stacjonarnych a także w hurtowniach internetowych.

Klasyczny produkt

Najpopularniejszy rodzaj taśmy pakowej!

Sprawdzony projekt

To nasz sztandarowy produkt który jest dostępny w na terenie całego kraju w każdym sklepie budowlanym, składzie handlowym lub wielkopowierzchniowej hurtowni.

Olbżymia różnorodność

Wykonujemy szeroki asortyment taśm pakowych o różnych parametrach (rozmiarach, klejach) i różnych zastosowaniach (pakowe, montażowe, naprawcze).

“To nasz sztandarowy produkt który jest dostępny w na terenie całego kraju w każdym sklepie budowlanym, składzie handlowym lub wielkopowierzchniowej hurtowni.”

Taśmy Samoprzylepne

Taśma pakowa

To nasz sztandarowy produkt który jest dostępny w na terenie całego kraju w każdym sklepie budowlanym, składzie handlowym lub wielkopowierzchniowej hurtowni. Taśma pakowa często potocznie nazywana pakówką jest do kupienia w sklepach stacjonarnych a także w hurtowniach internetowych. Jako producent taśm pakowych wykonujemy szeroki asortyment taśm pakowych o różnych parametrach (rozmiarach, klejach) i różnych zastosowaniach (pakowe, montażowe, naprawcze) a nasi klienci doceniają ich jakość co jest dla nas dużym wyróżnieniem. Nasza popularna pakówka cieszy się  coraz większym uznaniem i wiele hurtowni chce mieć je na swoich regałach w ciągłej sprzedaży.

🍪 Używamy ciasteczek.