Skip links

Taśmy

Cichoodwijalne

Taśma pakowa cichoodwijalna swoje ciche właściwości uzyskuje dzięki zastosowaniu odpowiednich składników, które w odpowiednich konfiguracjach  dają nam efekt cichoodwijalności.

Zwiększ wydajność i komfort pracy!

Jeżeli pragniesz zapewnić pracownikom swojego magazynu wysoki komfort pracy zainwestuj w produkt jakim jest taśma pakowa cicha. Lepsza atmosfera w pracy i brak uciążliwych odgłosów przełoży się na większą wydajność pracowników

Dbaj o swoich ludzi!

Hałas jest najpowszechniejszym szkodliwym czynnikiem występującym w środowisku pracy, chroń swoich pracowników przed jego szkodliwymi skutkami.

Sprawdzona technologia

Dzięki użyciu najlepszych surowców do produkcji taśmy pakowej cichej w najwyższych parametrach (gruba folia i duża dawka kleju) otrzymujemy taśmę pakową cichoodwijalną ale także taśmę pakowa wyjątkową wytrzymałą którą możemy użyć do pakowanie wymagających i ciężkich produktów.

“Praca w cichym, bezszelestnym otoczeniu jest mniej stresująca i pozwala skupić się pracownikom na powierzonych zadaniach.”

Taśmy Samoprzylepne

Czemu właśnie taśmy cichoodwijalne?

Taśmy pakowe zazwyczaj używane są na masową skalę, pracownicy sklepów internetowych spędzają cały dzień na przygotowaniu paczek wysyłanych do klientów. Trzask i odgłos  standardowej taśmy pakowej jest jest bardzo nieprzyjemny i przeszkadza w przypadku długotrwałej pracy magazynowej. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie taśmy pakowej cichoodwijalnej. Produkowana przez nas taśma pakowa cicha to idealne rozwiązanie dla firm które przygotowują dużą ilość wysyłek e-commerce. Jeżeli pragniesz zapewnić pracownikom swojego magazynu wysoki komfort pracy zainwestuj w produkt jakim jest taśma pakowa cicha. Lepsza atmosfera w pracy i brak uciążliwych odgłosów przełoży się na większą wydajność pracowników którzy korzystają z taśmy pakowej cichoodwijalnej. Nawet wykonując proste zadania biurowe, polegające na zaklejeniu wysyłanej koperty, oklejając ją taśmą pakową cichą nie zwrócimy na siebie uwagi innych pracowników i nie będziemy im przeszkadzać na przykład w ważnych rozmowach telefonicznych. Stosując wykonane przez nas taśmę pakową cichoodwijalną znacząco podniesiesz produktywność swojej załogi a spakowane nią paczki będą cieszyć twoich klientów.

Jak to działa?

Taśma pakowa cichoodwijalna swoje ciche właściwości uzyskuje dzięki zastosowaniu odpowiednich składników, które w odpowiednich konfiguracjach  dają nam efekt cichoodwijalności.  Do wyprodukowania produktu jakim jest – taśma pakowa cicha – potrzebujemy bardzo grubego nośnika, jakim jest w tym przypadku folia PP o grubości 28 mikronów lub folia PVC o grubości 33 mikronów. Takie folie w połączeniu z dużą dawką kleju akrylowego (nośnik PP) lub kleju solvent (nośnik PVC) daje nam pożądany efekt dzięki któremu powstaje taśma pakowa cicha. Dzięki użyciu najlepszych surowców do produkcji taśmy pakowej cichej w najwyższych parametrach (gruba folia i duża dawka kleju) otrzymujemy taśmę pakową cichoodwijalną ale także taśmę pakowa wyjątkową wytrzymałą którą możemy użyć do pakowanie wymagających i ciężkich produktów. Wytrzymałość i siłę klejenia cichej taśmy pakowej doceniło już wielu naszych klientów którzy stale zamawiają taśmę cichoodwijalną dla swoich firm, co jest najlepszą rekomendacją dla taśmy pakowej cichego odwijania.

Geneza:

Taśmy pakowa cichoodwijalna ma różne inne potoczne nazwy, często nazywane jest po prostu taśmą cichą, część klientów określą ja jako taśma pakowa cichego odwijania, spotykamy też określenie – bezszelestna taśma pakowa, zwolennicy angielskich nazw używają nazw: silent tape, low noise tape, lub kombinacji: taśma silent, taśma low noise. Bez względu na użytą nazwę zawsze otrzymają państwo od nas bardzo dobry, cichy produkt w postaci taśmy pakowej cichoodwijalnej. Sektor e-commerce zamawiając taśmy pakowa cichego odwijania wykorzystuje je także jako narzędzie marketingowe, w jednym produkcie dostajemy zarazem bardzo dobrą taśmę pakową cichą i bardzo dobry nośnik subtelnej i nie natarczywej reklamy.

W naszej ofercie znajdują się także dyspenseru to tasm pakowych – czyli najlepsze urządzenie ułatwiające wielogodzinne pakowanie i oklejanie paczek, pudełek tekturowych i przesyłek paletowych. Oferowane przez nas dyspensery do taśm pakowych wykonana są z wysokiej jakości materiałów (stal i tworzywo sztuczne). Nasze dyspensery do taśm pakowych mają specjalnie zaprojektowanej przez nas systemowi osłonięcia ostrza zwiększającego bezpieczeństwo pracownika. Dzięki naszemu urządzeniu w postaci dyspensera z precyzyjną kontrolą nad siłą odwijania otrzymujemy szybkie i pewne odcinanie taśmy pakowej. W sprzedaży posiadamy też specjalne dyspensery (zaklejarki do taśm pakowych) które wyposażone są w specjalną rolkę wyciszającą która zmniejszy hałas wydobywający się  pracując nawet na zwykłej taśmie pakowej.

Hałas jest najpowszechniejszym szkodliwym czynnikiem występującym w środowisku pracy, chroń swoich pracowników przed jego szkodliwymi skutkami – używaj taśmy pakowej cichoodwijalnej i dyspenserów szczególnie tych wyciszających. Praca w cichym, bezszelestnym otoczeniu jest mniej stresująca i pozwala skupić się pracownikom na powierzonych zadaniach.

🍪 Używamy ciasteczek.