Skip links

Taśmy Pakowe

Kraft

Reklama na taśmie pakowej typu kraft to także zwrócenie uwagi na bardzo ważną sprawę jaką jest ochrona środowiska, używanie do wykonania tego produktu papieru kraft podkreśle twoje zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego.

Dbasz o naszą planetę

Nasze taśmy pakowe kraft są pozbawione szkodliwych składników, drukujemy tylko na farbach nieszkodliwych dla środowiska.

Nowoczesna promocja!

Dzięki tej metodzie taśma pakowa kraft to idealna forma reklamy twojego handlu gwarantująca wzrosty sprzedaży i skuteczną promocję swoich produktów.

Wpływaj pozytywnie na środowisko

Do produkcji taśmy pakowej kraft używamy papieru z dostaw pochodzących ze zrównoważonych upraw które mają pozytywny wpływ na nasze środowisko.

Taśma pakowa kraft to idealna forma reklamy twojego handlu gwarantująca wzrosty sprzedaży i skuteczną promocję swoich produktów.”

Eko Kraft Papierowe Taśmy Pakowe

Taśmy pakowe Kraftowe

Taśmy pakowe typu kraft wykonujemy z papieru typu kraft – jest to papier siarczanowy wytwarzany  sposób przyjazny środowisku w naszym wypadku najczęściej z makulatury ale także z włókien pierwotnych. Taśmy papierowe pakowe kraft wykoanujemy w kolorze beżowo-brązowym, czasami też szarym lub białym, możemy uzyskać faktury gładkie lub prążkowanie. Do produkcji taśmy pakowej kraft używamy papieru z dostaw pochodzących ze zrównoważonych upraw które mają pozytywny wpływ na nasze środowisko. Surowiec na taśmy kraft tape dostarczony jest do nas w postaci zwojów które pokrywamy naturalną substancją klejącą.

Idealna forma reklamy

Papier na produkowane przez nas taśmy pakowe kraft, jest odpowiednio gruby i nie przepuszcza światła, posiada też jednolitą powierzchnię dzięki czemu jest dobrym materiałem do naniesienia grafiki za pomocą metodą fleksograficznej. Dzięki tej metodzie taśma pakowa kraft to idealna forma reklamy twojego handlu gwarantująca wzrosty sprzedaży i skuteczną promocję swoich produktów. Reklama na taśmie pakowej typu kraft to także zwrócenie uwagi na bardzo ważną sprawę jaką jest ochrona środowiska, używanie do wykonania tego produktu papieru kraft podkreśli twoje zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego

Najlepsze surowce

Do produkcji taśm pakowych z papieru kraft używamy surowca poddanego specjalnej obróbce mechanicznej czyli maszynowemu gładzeniu oraz specjalnym procesom chemicznym dzięki czemu uzyskujemy idealne cechy do wykorzystanie ich jako nośnik taśm pakowych. Zaletą papieru kraft jest możliwość stosowanie go do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Uniwersalny produkt

Papier kraft jest bardzo uniwersalnym surowcem który możemy także wykorzystać do produkcji: papieru osłonowego do zabezpieczenia malowanych powierzchni, do pakowanie mebli, toreb ozdobnych, kopert, torebek bio dla przemysłu spożywczego, do pakowania świeżej żywności, do zabezpieczania wysyłek paletowych, do pakowania kwiatów, worków przemysłowych które nawet  w połączeniu z naszą taśmą kraft nadają się do recyklingu i ponownego wykorzystania. Dzięki recyklingowi uzyskujemy ponownie wartościowy papier kraft którego możemy użyć do wykonania kolejnych pełnych wartościowych produktów czyli wejść na wyższy poziom i zastosować upcykling czyli formę recyklingu w której powstające produkty są wysokiej jakości a czasami nawet wyższej niż produkt pierwotny. Sprawny upcykling pozwala na przyjazne środowisku przekształcenie odpadów. W takiej sytuacji wysypiska śmieci można traktować jako źródło surowców dla przemysłu umożliwiające zmniejszenie zapotrzebowanie na surowce pierwotne.

🍪 Używamy ciasteczek.