Skip links

Taśmy

Customowe

Produkt jakim jest customowa taśma pakowa jest idealną bazą do przygotowanie indywidualnego  projektu (jakim jest customowa taśma pakowa) można ją idealnie dopasować do aktualnej potrzeby twojej firmy.

Produkt taki jaki chcesz!

Produkt dopasowany do specjalnych potrzeb nabywcy, robiony na  specjalne zamówienie według dokładnych wytycznych i wskazówek klienta.

Gotów na sezonowe akcje!

Mała seria customowej taśmy pakowej będzie idealnym dopełnieniem akcji reklamowej i zwróci uwagę na konkretne wydarzenie.

Zwróć na siebie uwagę!

Customowa taśma pakowa pomoże na nam się wybić ponad przeciętność i zwrócić na siebie uwagę klientów którzy nie lubią rutyny a cenią ciekawe pomysły i indywidualizm.

Czym jest customowa taśma?

Customowy – czyli produkt dopasowany do specjalnych potrzeb nabywcy, robiony na  specjalne zamówienie według dokładnych wytycznych i wskazówek klienta. Produkt jakim jest taśma pakowa jest idealną bazą do przygotowania customowego projektu (jakim jest customowa taśma pakowa) można ją idealnie dopasować do aktualnej potrzeby twojej firmy. Zlecając u nas wykonanie customowej taśmy pakowej możesz wybrać jej kolorystykę lub wzór, nadać charakter który jest potrzeby w danej chwili (np. styl vintage, retro  lub dla odmiany bardzo nowoczesny design).

Jakie zalety mają customowe taśmy?

Customowa taśma z nadrukiem ma też bardzo ważną zaletę można wykonać ją nawet w bardzo małych nakładach. Dzięki czemu takie projekty jak customizowana taśma pakowa może być zamawiana na krótkie ale bardzo  intensywne akcje promocyjne, eventy firmowe i imprezy okolicznościowe. Mała seria customowej taśmy pakowej będzie idealnym dopełnieniem akcji reklamowej i zwróci uwagę na konkretne wydarzenie które chcesz utrwalić w świadomość swoich nowych klientów.

Produkt na każdą okazję

Customizacja taśmy pakowej daje nam ogromne możliwości promocyjne, nie musimy zamawiać produkcji wielonakładowej, customową taśmę pakową możemy zamówić nawet w nakładzie 36 szt. ilość taka  pomoże  nam poinformować swoich  klientów o  promocji którą mamy zamiar wprowadzić w najbliższym czasie. Customizowane taśmy pakowe to idealne rozwiązanie przed wyprzedażami lub popularnym black friday – black week – cyber monday, odpowiednio wcześniej naklejana na wysyłane paczki skłoni klientów do nowych zakupów i zapewni twojej firmie duży wzrost impulsowych zakupów. Nasza customowe taśmy pakowe przy niewielkim zabiegu jakim jest umieszczenie na niej symboli świątecznych takich jak bombki, choinki, mikołaje wprowadza klienta w świąteczną atmosferę co również podnosi sprzedaż twojego sklepu internetowego.

Za pomocą naszego produktu którym jest customowa taśma pakowa możemy też przekazać naszym klientom nasze najważniejsze wartości, pokazać nasze zaangażowanie w różne dobroczynne akcje społeczne. Wystarczy umieścić na customowej taśmie pakowej mały napis informacyjny i wizerunek konkretnej fundacji charytatywnej aby pokazać klientom nasze zaangażowanie w poprawę życia naszego społeczeństwa. Używając w ten sposób narzędzia jaki jest kastomizowana taśma pakowa osiągniesz poprawę wizerunku swojej firmy i niespotykany wzrost prestiżu co także przekłada się na wzrost rozpoznawalności firmy.

Wybij się ponad przeciętność!

Tak jak wskazaliśmy wcześniej customowe taśmy pakowe mają wiele zalet które warto wykorzystać we współczesnym marketingu ale jej największą zaletą jest to że możesz sam aktywnie wpływać na decyzje zakupowe swoich klientów. Poprzez ciekawy design i odpowiednią kreację oddziałujemy na odbiorców i ich zachowanie. Tworzenie customowej taśmy pakowej jest bardzo ciekawe i inspirujące dzięki czemu aktywnie wpływamy na rozwój własnej firmy.

Customowa taśma pakowa to nie tylko produkt dla dużych firm, równie ważna jak nie najważniejsze jest dla mniejszych przedsiębiorców i startujących sklepów on-line. Zaczynając swoją działalność w bardzo mocno obsadzonej przez duże platformy e-commerce sieci internetowej, customowe taśmy pakowe pomogą na nam się wybić ponad przeciętność i zwrócić na siebie uwagę klientów którzy nie lubią rutyny a cenią ciekawe pomysły i indywidualizm.

Bądź krok przed konkurencją

Zobacz przykładowe realizacje taśm customowych:

🍪 Używamy ciasteczek.