Skip links

Długie Taśmy

Pakowe

Największymi zaletami długich taśm pakowych jest duża ilość metrów nawiniętych na jedną rolkę, takim zabiegiem uzyskujemy 2 – 3 razy dłuższą taśmę od klasycznych, dzięki czemu przede wszystkim oszczędzamy czas potrzebny na wymianę rolki w dyspenserze.

Oszczędzaj miejsce

Długa taśma pakowa pozwoli na lepsze zagospodarowanie miejsce w twoim magazynie.

Większa objętość na jednek rolce!

Największymi zaletami długich taśm pakowych jest duża ilość metrów nawiniętych na jedną rolkę, takim zabiegiem uzyskujemy 2 – 3 razy dłuższą taśmę od klasycznych.

Pasuje do standarodwych dyspenswrów

Taśmy pakowe o długości do 196 metrów (taśma ponad trzykrotnie dłuższa od standardowych rozwiązań) z powodzeniem mieszczą się w standardowych dyspenserach ręcznych.

“Mniejsza ilość kartonów i kartonowych rdzeni pozostałych po zużytych długich taśmach pakowych to mniejsza ilość odpadów i co za tym idzie twój realny wpływ na ochronę środowiska.”

Taśmy Samoprzylepne

Długa taśma pakowa

Taśma pakowa którą najczęściej możemy kupić w sklepach ma długość w przedziale 35 – 66 metrów, takie długości wystarczą w codziennej ręcznej pracy biurowej i magazynowej. Do takich długości jesteśmy najbardziej przyzwyczajeni i zazwyczaj nawet nie wiemy że stosuje się też inne  zdecydowanie bardziej długie nawoje.

My zdecydowanie polecamy także taśmy pakowe z podwójnym lub nawet potrójnym nawojem. Nasi klienci zamawiają często taśmy o długości 108 metrów, 120 metry, 132 metry, 180 metrów a nawet na specjalnie zamówienie dowolną ilość metrów. Taśmy pakowe o długości do 196 metrów (taśma ponad trzykrotnie dłuższa od standardowych rozwiązań) z powodzeniem mieszczą się w standardowych dyspenserach ręcznych także możesz zamawiać je bez obaw, będą pasować do dostępnych na naszym rynku popularnych zaklejarek, które możesz kupić także u nas.

Zalety długich taśm pakowych

Największymi zaletami długich taśm pakowych jest duża ilość metrów nawiniętych na jedną rolkę, takim zabiegiem uzyskujemy 2 – 3 razy dłuższą taśmę od klasycznych, dzięki czemu przede wszystkim oszczędzamy czas potrzebny na wymianę rolki w dyspenserze. Długa taśma pakowa pozwoli na lepsze zagospodarowanie miejsce w twoim magazynie, dłuższa taśma pakowa jest tak samo jak standardowa  pakowana w kartony po 36 rolek dzięki czemu oszczędzamy dużą powierzchnię magazynową. Mniejsza ilość kartonów i kartonowych rdzeni pozostałych po zużytych długich taśmach pakowych to mniejsza ilość odpadów i co za tym idzie twój realny wpływ na ochronę środowiska. Mniejsza konsumpcja surowców takich jak tektura pozwala na mniejszą ingerencję w naturalne lasy, a co za tym idzie zawsze zostawimy po sobie mniejszy ślad węglowy.

Kolejnym rozwiązaniem w którym używamy dłuższych rolek to taśma pakowa maszynowa, czyli taśma najczęściej o długości 900, 990 lub 1000 metrów. Taśmę pakową maszynową najczęściej stosuje się do pakowanie w dużych fabrykach w których co chwile z linii produkcyjnej zjeżdża produkt zapakowany w pudełko tekturowe. Półautomatyczna lub w pełni zautomatyzowana linia pakująca używająca do zaklejania maszynowej taśmy pakowe potrafi w jednej chwili składać klapy opakowania i zaklejać je taśmami pakowymi maszynowymi. Takie rozwiązanie usprawnia ostatni etap produkcji jakim jest sprawne pakowanie i później magazynowanie.

Jak każdą taśmę pakową także tą długą lub maszynowa możemy zaopatrzyć w naniesiony na niej indywidualny wzór naszej firmy lub organizacji. Takie rozwiązanie zwiększa świadomość marki wśród klientów a określony wzór ułatwia pracę magazynierów i pracowników sklepów internetowych.

🍪 Używamy ciasteczek.