Skip links

Taśmy Pakowe

Kompostowalne

Wyprodukowane przez nas taśmy pakowe przyjazne środowisku rozkładają się podczas kompostowania i nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji dzięki temu że składają się tylko i wyłącznie z surowców naturalnie występujących w przyrodzie.

Produkt przyjazny środowisku

Kompostowalność produktów to najlepszy sposób na ochronę środowiska.

Świetny sposób reklamy

Taka forma reklamy podniesie świadomość twoich klientów, dzięki niej zrozumieją jak ważna jest kompostowalność produktów a zarazem podniesie prestiż firmy i przedstawi ją jako przedsiębiorstwo dbające o środowisko.

Bardzo szybki rozkład

W kontrolowanych warunkach kompostowalne taśmy pakowe ulegają rozkładowi w terminie krótszym niż 6 miesięcy.

“Należy zwrócić uwagę że kompostowalność jest najłatwiejszym sposobem na przyjazny dla środowiska sposób na pozbycie się śmieci.”

Kompostowalne taśmy pakowe

Taśmy kompostowalne

Kompostowalność produktów to najlepszy sposób na ochronę środowiska. Wyprodukowane przez nas papierowe taśmy pakowe rozkładają się podczas kompostowania i nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji dzięki temu że składają się tylko i wyłącznie z surowców naturalnie występujących w przyrodzie. Nasze kompostowalne taśmy pakowe możesz wrzucić do kompostownika a nawet zakopać w przydomowym ogrodzie. Jeżeli zastosujesz poprawne warunki kompostowanie  taki produkt powinien rozłożyć się już w kilka tygodni, bez uwalniania szkodliwych substancji zamieniając się w przydatny nawóz.

To zwraca uwagę

Należy zwrócić uwagę że kompostowalność jest najłatwiejszym sposobem na przyjazny dla środowiska sposób na pozbycie się śmieci. Nasza kompostowalna taśma pakowa jest przyjazna dla środowiska nie zawiera w sobie metali ciężkich, toksyn i niebezpiecznych pierwiastków. W kontrolowanych warunkach kompostowalne taśmy pakowe ulegają rozkładowi w terminie krótszym niż 6 miesięcy, a zawarty w składzie taśmy pakowej węgiel zamienia się w dwutlenek węgla i biomasę w minimum 90% i tworzy bardzo drobny i przyjazny dla hodowli roślin kompost który pozbawiony jest toksyn i szkodliwych substancji.

Jak kompostować?

Jeżeli chcesz być pewny że twoje odpady zostały poprawnie kompostowane możesz sam założyć przydomowy kompostownik jego instalacja jest bardzo prosta, najlepiej zacząć ją w okresach gdy temperatura jest powyżej zera stopni celsjusza ( od wczesnej wiosny do późnej jesieni). Gdy lato jest bardzo suche należy dbać o wilgotność i w razie potrzeby nawilżyć kompostownik wodą, na zimę kompostownik należy obłożyć liśćmi lub słomą aby podnieść temperaturę i nie zakłócić procesu kompostowania. W kompostowniku należy także wykonać warstwę drenażową która odsączy nadmiar wody i zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza. Jeżeli zastosujemy się do wyżej wymienionych wskazówek proces kompostowania będzie bardzo prosty i da nam dużo satysfakcji w postaci przydatnego w domowym ogródku nawozu.

Wyraź siebie!

Nasze kompostowalne taśmy pakowe możesz także zamówić w opcji z dodatkową oprawą graficzną które reklamuje twoją firmę. Taka forma reklamy podniesie świadomość twoich klientów, dzięki niej zrozumieją jak ważna jest kompostowalność produktów a zarazem podnosi prestiż firmy i przedstawi ją jako przedsiębiorstwo dbające o środowisko. Do naniesienia grafik używamy tylko farb i pigmentów które nie zawierają trwałych i odpornych na rozkład polimerów zawierających metale ciężkie. Jeżeli twój sklep on-line sprzedaje materiały eko w postaci: suplementów diety lub zdrowej żywności, kompostowalna taśma pakowa będzie najlepszą formą reklamy. Nasz produkt w postaci taśmy pakowej kompostowalnej nawet z naniesioną indywidualną grafiką ulega kompostowaniu nawet łącznie z oklejonymi nią pudełkami tekturowymi lub papierowymi kopertami.

🍪 Używamy ciasteczek.