Skip links

Taśmy Pakowe

Kolorowe

Taśma pakowa z białym zabarwieniem pozwala nam na wyróżnienie naszych przesyłek, białe podłoże w każdym przypadku jest zawsze najbardziej czytelne.

Nie tylko biel!

Używając odpowiedniej barwy uzyskujemy zwracającą na siebie uwagę produktu jakim jest: taśma pakową żółta, taśma pakową czerwona, taśma pakową pomarańczowa, taśma pakową zielona, taśma pakową niebieska, taśma pakową fioletowa, taśma pakową czarna.

Wyróżnij się!

Taśma pakowa z białym zabarwieniem pozwala nam na wyróżnienie naszych przesyłek, białe podłoże w każdym przypadku jest zawsze najbardziej czytelne.

Zwiększ swoją rozpoznawalność!

Podstawowym  przeznaczeniem białej taśmy pakowej to przede wszystkim możliwość użycia jako idealne miejsce do naniesienia swojego indywidualnego i kreatywnego wzoru.

“Produkowana przez nas biała taśma pakowa to także baza do wykonania kolorowych taśm pakowych (popularnie nazywanych aplami) możemy zadrukować je w 100% każdym, zupełnie dowolnym kolorem.”

Taśmy Samoprzylepne

Taśma pakowa biała

To wersja kolorystyczna w której zabarwienie uzyskane jest intensywnie białym klejem. Taśma pakowa z białym zabarwieniem pozwala nam na wyróżnienie naszych przesyłek, białe podłoże w każdym przypadku jest zawsze najbardziej czytelne. Ważną zaletą białych taśm pakowych  jest możliwość  pisania na nich zwykłym mazakiem lub specjalistycznym nieścieralnym marketem co jest bardzo przydatne na przykład przy archiwizacji pudeł z dokumentami lub pracy w dużych wielkopowierzchniowych magazynach.

Przeznaczenie

Podstawowym  przeznaczeniem białej taśmy pakowej to przede wszystkim możliwość użycia jako idealne miejsce do naniesienia swojego indywidualnego i kreatywnego wzoru który zareklamuje naszą firmą w bardzo szerokim gronie odbiorców. Białe podłoże jest najlepsze do takich zastosowań ze względu że niesione na takie tło grafiki są najbardziej rzucające się w oczy przez co zostaną zapamiętane przez klientów.

Nie tylko biel

Produkowana przez nas biała taśma pakowa to także baza do wykonania kolorowych taśm pakowych (popularnie nazywanych aplami) możemy zadrukować je w 100% każdym, zupełnie dowolnym kolorem – dzięki czemu uzyskujemy taśmę pakową która bardzo mocno rzuca się w oczy.  Używając odpowiedniej barwy uzyskujemy zwracającą na siebie uwagę produktu jakim jest: taśma pakową żółta, taśma pakową czerwona, taśma pakową pomarańczowa, taśma pakową zielona, taśma pakową niebieska, taśma pakową fioletowa, taśma pakową czarna. Takie zabarwienie sprawi że przesyłka zawsze zostanie zauważona na terenie magazynu, firmy spedycyjnej, w trakcie transportu  i zawsze będzie bezpiecznie dostarczona do punktu docelowego.

Elastyczność w użytkowaniu

Białe taśmy pakowe można stosować w każdy możliwy  sposób: ręcznie odcinając kawałki taśmy nożykiem montażowym, używając dyspensera ręcznego (który możesz kupić w naszym sklepie) który przyspieszy i usprawni proces pakowania, a nawet używać do przemysłowego pakowania przy użyciu półautomatycznych lub automatycznych przemysłowych zaklejarek.

Taśma pakowa w kolorze białym jak wszystkie inne taśmy pakowe po wykonaniu zostaje  zapakowana w opakowania jednostkowe jakim są zgrzewki foliowe po 6 rolek, a następnie 6 zgrzewek jednostkowych jest zapakowane do opakowania  zbiorczego w którym mieści się 36 sztuk. Następnie opakowania zbiorcze umieszczamy na euro-palecie w zależności od długości taśmy w ilości od 2592 szt. do 3456 szt.

🍪 Używamy ciasteczek.