Skip links

Taśmy

Ekologiczne

Ekologiczna taśma pakowa która jest sygnowana znakiem firmowym podnosi prestiż twojego przedsiębiorstwa które zaczyna być postrzegane przez klientów jako instytucja dbająca o środowisko.

Świetny sposób na reklamę

Ekologiczna taśma pakowa która jest sygnowana znakiem firmowym podnosi prestiż twojego przedsiębiorstwa.

Uniwersalny produkt

Taśma ekologiczna która produkujemy i sprzedajemy w naszym sklepie mają bardzo szeroki zakres zastosowań i są bardzo uniwersalnym produktem przydatnym w wielu sytuacjach.

Zadbaj o nasze środowisko

Taśma pakowa ekologiczna pozbawiona jest niebezpiecznych rozpuszczalników i metali ciężkich które mają negatywny wpływ na nasze środowisko.

Eko papierowe taśmy pakowe wykonujemy tylko z materiałów w pełni przyjaznych i nieszkodliwych dla środowiska które jednoczenie dorównują konwencjonalnej grupie produktów jakim są standardowe taśmy pakowe.”

Eko papierowe taśmy pakowe

Eko taśmy pakowe

Produkowana przez nas papierowa taśma pakowa eko jest przyjazna dla środowiska naturalnego a jednocześnie gwarantuje bezpieczny transport zapakowanych przedmiotów. Taśma pakowa ekologiczna naszej produkcji cechuje się bardzo dużą siłą klejenia i wysoką wytrzymałością od razu po zaklejeniu. Eko papierowe taśmy pakowe wykonujemy tylko z materiałów w pełni przyjaznych i nieszkodliwych dla środowiska które jednoczenie dorównują konwencjonalnej grupie produktów jakim są standardowe taśmy pakowe. Jak producent któremu zależy na dobrej opinii wśród klientów staramy się żeby nasza ekologiczna taśma do pakowania byłą nie zawodna i sprawdziła się w każdej sytuacji dotyczącej pakowanie  różnego typu przesyłek. Taśma pakowa ekologiczna doskonale nadaje się do: pakowania pudełek tekturowych, klejenia drobnych przesyłek na przykład kopert a także oznakowania towarów.

Zastosowanie eko taśm pakowych

Taśma ekologiczna którą produkujemy i sprzedajemy w naszym sklepie mają bardzo szeroki zakres zastosowań i jest bardzo uniwersalnym produktem przydatnym w wielu sytuacjach. Jako producent ekologicznej taśmy pakowej staramy się o utrzymanie najwyższej jakość naszych produktów i ich pełną neutralność dla środowiska naturalnego. Taśmy ekologiczne papierowe wykonywane są tylko z solidnych materiałów dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Wszystkie surowce z których produkujemy eko taśmy pakowe są pozyskane tylko z ekologicznych źródeł w sposób naturalny który  nie szkodzi naszemu ekosystemowi. Taśma pakowa ekologiczna pozbawiona jest niebezpiecznych rozpuszczalników i metali ciężkich które mają negatywny wpływ na nasze środowisko dzięki czemu może poszczycić się statusem produktu ekologicznego.  Zarówno papier jak substancja klejąca jest w pełni naturalna w pełni nadająca się do recyklingu (ponownego przetworzenia) razem z pudełkiem tekturowym do którego została przyklejona.

Chroń nasze środowisko

Taśma pakowa ekologiczna to pewna forma ochrony środowiska oraz działania dążące do naprawienia wyrządzonych szkód w naszym środowisku naturalnym. Stosując taśmy pakowe ekologiczne przyczyniasz się do działania zmierzającego do zdecydowanego zmniejszenie możliwości wystąpienia ponownie takich szkód. Eko taśmy pakowe zachęcają także do efektywnego wykorzystywania zasobów naturalnych występujących w naszym otoczeniu. Ekologiczna taśma pakowa to bardzo racjonalne rozwiązanie mający realny wpływ na racjonalne kształtowanie środowiska i gospodarowanie jego zasobami który jest zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Ekologiczna taśma pakowa zapewnia pełne przeciwdziałanie zanieczyszczeniom środowiska (możliwość recyklingu lub szybkiej utylizacji). Długotrwałe stosowanie eko taśmy papierowej pozwala na przywracanie elementów przyrodniczych narażonych na degradację do stanu początkowego czyli właściwego. Z punktu widzenia ochrony środowiska bardzo ważny jest aspekt segregowanie odpadów i ich ponownego użycia (recyklingu) eko taśmy papierowe pakowe to idealny produkt który się do tego nadaje.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się też ekologiczne taśmy pakowe dostępne na indywidualne zamówienie z graficznym wzorem twojej firmy która jest bardzo dobrym sposobem  reklamy i czynnikiem który zwiększa rozpoznawalność twojego sklepu internetowego. Ekologiczna taśma pakowa która jest sygnowana znakiem firmowym podnosi prestiż twojego przedsiębiorstwa które zaczyna być postrzegane przez klientów jako instytucja dbająca o środowisko. Taśma EKO z indywidualną kreacją to najlepsza forma skutecznego marketingu i najlepszy sposób na wzmocnienie swojej pozycji na bardzo konkurencyjnym rynku e-commerce.

🍪 Używamy ciasteczek.