Skip links

Taśmy Pakowe

Zadrukowane

Drukowana taśma pakowa to najlepsza i zarazem  najtańsza forma reklamy.

Daj sie zapamiętać!

Logowane taśmy pakowe to idealna forma dotarcia do świadomości klienta i do utrwalania swojego wizerunku jego pamięci.

Zwiększ swoją efektywność!

Znakowane taśmy pakowe umożliwiają niebywałe wzrost efektywności i szybkości  procesów związanych z logistyką i transportem produktów z twojego sklepu e-commerce (szczególnie jeżeli chodzi o terminowość dostaw),  dobrze dobrane znakowane taśmy pakowe ułatwiają planowanie transportów i pakowania przesyłek.

Stosunek jakości do ceny!

Drukowana taśma pakowa to najlepsza i zarazem  najtańsza forma reklamy.

Czym są zadrukowane taśmy?

Druk – czyli jedno z najważniejszych odkryć ludzkości. Przez pojęcie druku określane jest wielokrotne odbicie grafiki z formy drukowej na podłoże drukowe. Bardzo dobrym pomysłem jest użycie jako podłoża taśmy pakowej. W wyniku czego otrzymamy bardzo dobre miejsce na zaprezentowanie swojej oferty w postaci drukowanej taśmy pakowej.

Najlepszą techniką nanoszenia grafiki na drukowaną taśmę pakową jest metoda fleksograficzna. W takim wypadku wzór przenoszony na drukowaną taśmę pakową jest za pomocą matrycy polimerowej. Fleksografia jest bardzo uniwersalną metodą, możemy wykonać zadrukowaną taśmę pakową w małych nakładach a także użyć jej w wielkonakładowych realizacjach. Drukowana taśma pakowa powstaje na bardzo nowoczesnych drukarkach które są elektrooszczędne oraz  mają możliwość użycia ekologicznych farb i rozpuszczalników drukarskich które nie szkodzą środowisku dzięki czemu masz realny wpływ na ochronę naszej planety.

Jakie są zalety zadrukowanych taśm?

Drukowana taśma pakowa to najlepsza i zarazem  najtańsza forma reklamy. Niskim kosztem dzięki drukowanej taśmie pakowej  uzyskujemy nieograniczoną powierzchnię (w postaci zadrukowanej taśmy pakowej)  reklamową  która łatwo dociera do twojego  odbiorcy.

Produkt na każdą okazję

Logowane taśmy pakowe dają nam możliwość uzyskania unikalnej, charakterystycznej tylko dla ciebie formy graficznej, jaką jest stylizowany na twoje potrzeby symbol lub napis który posłuży do stworzenia identyfikacji wizualnej twojej firmy którą możemy także użyć w innych reklamach, stronach internetowych i mediach społecznościowych. Logowane taśmy pakowe to idealna forma dotarcia do świadomości klienta i do utrwalania swojego wizerunku jego pamięci.

Logowana taśma pakowa to bardzo dobry sposób na rzucające się w oczy znakowanie przesyłek kurierskich, dzięki czemu nasza paczka nie zniknie w całej masie podobnych przesyłek. Logowana taśma pakowa może nawiązywać do wielu tematów, możemy na niej zaprezentować motto swojej firmy,  oferowane produkty i usługi ale możemy też wzbudzić konkretne emocje i nastrój w twoich klientach i motywować ich do pożądanych przez ciebie reakcji czyli zakupów.

Zwiększ swoją efektywność!

Znakowane taśmy pakowe umożliwiają niebywałe wzrost efektywności i szybkości  procesów związanych z logistyką i transportem produktów z twojego sklepu e-commerce (szczególnie jeżeli chodzi o terminowość dostaw),  dobrze dobrane znakowane taśmy pakowe ułatwiają planowanie transportów i pakowania przesyłek. Logowana taśma pakowa z twoimi oznaczeniami ochroni klientów także przed podrabianymi towarami, widząc twoją identyfikację wizualną będą pewni otrzymanych produktów. Logowana taśma pakowa pozwala też na ułatwienia obsługi zwrotów w twoim sklepie internetowym co pozytywnie wpływa na klienta i sposób w jaki postrzega tak przyjazną firmę.

Odpowiednio zadrukowana taśma pakowa stanowi także możliwość właściwego oznakowanie przesyłki ze względu na różne warunki takie jak: temperatura, wilgotność, wstrząsy, niezbędny ekspresowy czas dostawy czy delikatny sposób w jaki należy obchodzić się z wysyłką.

Bądź krok przed konkurencją

Zobacz przykładowe realizacje taśm zadrukowanych:

🍪 Używamy ciasteczek.