Skip links

Taśmy

z Napisem

Taśma pakowa z napisem obok najlepszego nośnika efektywnej i rzucającej się w oczy reklamy, to także bardzo ważne miejsce na umieszczenie informacji ułatwiających organizację w nowoczesnej firmie, w twoim sklepie e-commerce lub magazynie.

Świetna w akcjach promocyjnych!

Taśma z napisem gratis,  taśma z napisem 1+1 gratis, taśma z napisem 2+1 gratis. Umieszczając taki napis na taśmie pakowej ułatwisz sprawną wyprzedaż i oznakowanie promowanego towaru.

Szybsza praca!

Taśma pakowa z właściwym napisem lub symbolem ułatwi i usprawni nam także obsługę posprzedażową.

Czytelny opis!

Taśma pakowa w magazynie firmowym – w każdym nawet najmniejszym magazynie składowane towary muszą być odpowiednio oznakowane.

Czym charakteryzuje sie taśma z napisem?

Taśma pakowa w magazynie firmowym – w każdym nawet najmniejszym magazynie składowane towary muszą być odpowiednio oznakowane. Za  pomocą taśmy pakowej  z napisem  do wysyłania – oznaczamy przesyłki które jutro trafią do firm kurierskich, taśmy z napisem  wstrzymane – oznaczają towary które mają zostać dodatkowe sprawdzone, taśmy z napisem – zablokowane – oznaczamy artykuły które nie nadają się do wysłania. Najczęściej takie taśmy pakowe z napisami wykonujemy w intensywnych kolorach – żółtym, pomarańczowym lub czerwony a napisy takie jak wstrzymane, zablokowane, anulowane nanosimy czarnym bardzo widocznym kolorem. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymujemy skuteczne narzędzie niezbędne w każdym magazynie.

Taśma pakowa w sklepie e-commerce

W sklepie internetowym oprócz samej sprzedaży zawsze występuje obsługa posprzedażowa,  polegająca na odbiorze zwrotów, wymianie produktów z powodu wybrania złego rozmiaru lub rozpatrzeniu reklamacji. Taśma pakowa z właściwym napisem lub symbolem ułatwi i usprawni nam taką obsługę posprzedażową. Wystarczy na taśmie pakowej nanieść napis w postaci – ZWROTREKLAMACJAWYMIANADO ROZPATRZENIA. Naklejenie takiej taśmy na konkretny produkt ułatwi pracę twoim pracownikom.

Jest czytelna i wyjątkowa

Taśma pakowa z napisem to informacje dla firm kurierskich – taśma pakowa także dobre miejsce do umieszczania informacji dla kurierów dostarczających twoje paczki. Odpowiednio dobrane taśmy pakowe z napisami stanowią bardzo ważną informację że przesyłkę należy traktować w sposób wyjątkowy, szczególny i przede wszystkim ostrożny. Takimi przykładami są napisy ostrzegawcze umieszczone na taśmie pakowej: taśma pakowa z napisem ostrożnie, taśma pakowa z napisem ostrożnie nie rzucać, taśma z napisem nie rzucać, taśma z napisem góra, taśma z napisem uwaga szkło, taśma z napisem szkło, taśma z napisem uwaga, taśma z nadrukiem sprawdź zawartość, taśma z nadrukiem sprawdź zawartość w obecności kuriera. Takie taśmy pakowe to idealne rozwiązanie dla oznaczenie paczek szczególnie narażonych na uszkodzenia mechanicznie w czasie wysyłki. Dodatkowymi informacjami które są istotne dla kuriera i ułatwią mu pracę to oznaczenie przesyłek wymagających szybszego dostarczenia, przykładem może być: taśma z napisem priorytet, taśma z napisem serwis sobotni, taśma z napisem saturday service, taśma z napisem service 10.00, taśma z napisem service 12.00, taśma z napisem dostawa do 10.00, taśma z napisem dostawa do 12.00.

Nieodzowna pomoc w działaniach marketingowych!

Taśma pakowa z napisem do szybkich działań marketingowych – taśma pakowa to niezastąpiony produkt dla każdego przedstawiciela handlowego, dzięki użyciu – taśmy z napisem promocja – możemy przeprowadzić szybką akcję sprzedażową na każdej półce sklepowej. Kolejnym narzędziem do przeprowadzenia szybkiej promocji jest: taśma z napisem gratis,  taśma z napisem 1+1 gratis, taśma z napisem 2+1 gratis. Umieszczając taki napis na taśmie pakowej ułatwisz sprawną wyprzedaż i oznakowanie promowanego towaru.

Bądź krok przed konkurencją

Zobacz przykładowe realizacje taśm z napisem:

🍪 Używamy ciasteczek.